ТАЊА НАПРАВИ ХАОС СО ДЕЦАТА НА АЕРОДРОМ: Ги однесе од Србија! Не сакаа да ја пуштат пејачката во авионот

18 август, 2021
5894442_tanja_ff

Сепак, се помина добро.

Тања Савиќ доцнела на летот, па наводно направила драма на аеродромот за да се качи во авионот.

– Тања влета на аеродромот вознемирена и дезориентирана, молејќи ги работниците да направат нешто, да не го пропушти летот. Сите ја погледнаа шокирано, бидејќи требала да дојде многу порано на чекирање. Таму беа и нејзините деца – вели изворот и додава дека никогаш порано не бил сведок на таква ситуација.

Tanja Savić

Сепак, се чини дека нејзините желби и молитви беа услишени, бидејќи пејачката, по овој настан, на својот Инстаграм профил сподели фотографија од аеродромот во Тиват, на која се гледа дека е цела во бело, а нејзините малечки ја држат за рака.

tanja-savic

Се надеваме дека Тања сега се одмара по стресната ситуација што ја доживеала.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi