Тања Савиќ го крена фустанот и ги покажа долгите и витки нозе, а дефинитивно никој досега не ја видел во вакво издание! (ФОТО)

10 август, 2021
tanja

Коментарите за изгледот на славната пејачка само се нижеа

Познато е дека Тања Савиќ ретко игра на картата на сексапилот, а со овој потег ги изненади сите.

Имено, таа објави провокативна фотографија на социјалните мрежи и ги изненади сите. На сликата, ја гледаме како го крева фустанот, а нејзините нозе се во преден план.

Коментарите за изгледот на познатата пејачка само се нижеа, а многумина наведуваат дека Тања блеска откако нејзините деца се вратени од Австралија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi