ТЕМПИРАНА БОМБА Сораја Вучелиќ ги сруши социјалните мрежи со двометарските нозе и огромните гради, следбениците се прашуваат каде и е главата (ФОТО / ВИДЕО)

11 април, 2021
Screenshot_9_1000x0

Бидејќи ги зголеми веќе огромните силиконски гради во оваа програма за обработка на фотографии на Инстаграм, нејзините следбеници ја прашаа „каде и е главата“.

Поради својот изглед, но и поради нејзината големина, старлетата Сораја Вучелиќ беше прогласена за кралица на пластичните операции – е неодамна и за кралица на Фотошопот.

Бидејќи ги зголеми веќе огромните силиконски гради во оваа програма за обработка на фотографии на Инстаграм, нејзините следбеници ја прашаа „каде и е главата“.

Сега се прашуваат истото …

Сораја објави серија слики од Турција на социјалната мрежа, каде што моментално престојува поради нова пластична операција, и ги покажа долгите, предолги нозе, огромните гради, но и дека не внимава на пропорциите, бидејќи главата повторно ја „извиси“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris