УБАВАТА БРЕНА ОСТАНА БЕЗ СНАА Виктор Живојиновиќ ја остави Сандра, се појавија непобитни докази (ФОТО)

13 јули, 2021
Screenshot 2021-07-13 001507

Патем, ова не е прв пат тие двајца да имаат бурен период во врската. Пред една година, Сандра го напушти Виктор затоа што наводно на неговиот телефон нашла пораки кои ги разменувал со друга девојка.

Помладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ, повторно е слободно момче. Тој ја раскинал врската со Сандра Миљаковиќ по две години. За тоа сведочи и фактот дека синот на Брена ги избриша нивните заеднички фотографии од Инстаграм, но сепак тие се следат на оваа социјална мрежа. Но, тоа не е сè, Живојиновиќ остана со своето семејство на црногорското приморје, каде ужива на јахта, додека неговата сега веќе поранешна девојка беше со пријателите на фестивалот „Егзит“ во Нови Сад.

Патем, ова не е прв пат тие двајца да имаат бурен период во врската. Пред една година, Сандра го напушти Виктор затоа што наводно на неговиот телефон пронашла пораки кои ги разменувал со друга девојка. Тие успеаја да ги надминат несогласувањата и до неодамна ги немаа. Двајцата патуваа низ светот и објавуваа заеднички фотографии од егзотични дестинации секој ден, како и излегувања во главниот град.

Сепак, неволјите во рајот се појавија по неодамнешната прослава во ресторан во главниот град, каде што неговата мајка и Саша Поповиќ организираа забава по повод повлекувањето од „Гранд“. Тогаш беа заедно и немаше ништо што покажа дека ќе раскинат само неколку дена после тоа. Судејќи според фотографиите што Сандра ги објавува на социјалните мрежи, таа одлично се забавува со пријателите. Дали ќе се смират или не, останува да видиме во наредниот период.

Според некои информации тие останале во коректен однос. Виктор неодамна објасни како изгледа нивната врска:

– Сакам прво да се реализирам како Виктор Живојиновиќ, а потоа ќе направам свадба и деца. Имам 22 години и луѓето веќе би сакале да ме оженат. Во врската мора да има многу почит и искреност. Тоа е единствениот успех за некоја врска – изјави Виктор за медиумите кога новинарите го прашаа дали планира брак со Сандра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi