ВАКА ИЗГЛЕДААТ ГРАДИТЕ НА ДАРА БУБАМАРА БЕЗ ФОТОШОП! Дара објави интригантно видео од кое се крева температурата! (ВИДЕО)

29 август, 2021
Screenshot 2021-08-29 141642

Бубамара објави интригантно видео, мажите само го коментираат огромното деколте

Пејачката Дара Бубамара обожава да ги радува своите следбеници со разголени изданија на социјалните мрежи, а со последниот пост ги помести границите.

Додека некои коментираат дека Дара користи фотошоп за да изгледа подобро, пејачката не се грижи за тоа, па сега објави видео во предизвикувачко издание.

По настапот, тааа се снимаше во огледало, а носеше топ со ленти и во преден план го стави бујното деколте, па испраќаше бакнежи.

„Што ќе правевме да ја немавме Дара?“, „Какви гради!“ Се само некои од коментарите под провокативниот пост на Дара.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi