ВЕЛАТ ДЕКА ЗА ОВИЕ МОМЕНТИ СЕ ЖИВЕЕ- Цеца го сними најемотивниот момент со нејзиниот внук Жељко! Срцето да ви се растопи!

18 мај, 2021
386835_sv_f

Светлана Цеца Ражнатовиќ на социјалните мрежи објави емотивно видео со нејзиниот внук Жељко.

На видеото се гледа како малиот Жељко заспива во прегратките на пејачката, а таа цело време се смееше и го снимаше секој момент.

Инстаграмот на Цеца сега е полн со фотографии и видеа со малиот Жељко, па може да се види дека пејачката го користи секој слободен момент да си поигра со него.

Да потсетиме, неодамна Анастасија објави снимка на која може да се слушне разговорот на Цеца со Вељко Ражнатовиќ, каде таа му вели дека не му е баба на Жељко.

„Јас не сум неговата баба! Тој ќе ме вика Светлана како тебе“, нагласи пејачката и ги насмеа сите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi