ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ НА АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ! Пејачката без трошка шминка – досега не сте ја виделе во вакво издание! (ФОТО)

22 септември, 2021
Anastasija-Raznatovic

Анастасија Ражнатовиќ во лежерна гардероба и без шминка.

Анастасија Ражнатовиќ неодамна ги изненади сите кога на својот Инстаграм сподели стари фотографии со Александра Пријовиќ, на која на тој начин и го честиташе роденденот, а сега на своите следбеници им покажа како изгледа надвор од сцената.

Пејачката е позната како некој кој не се срами да покаже како изгледа без шминка, фризура и секси облека, а новото секојдневно издание предизвика лавина позитивни реакции на нејзиниот Инстаграм.

Анастасија сподели видео од автомобилот во кое пее додека на себе има широк дуксер и го покажува своето „вистинско лице“.

И овој пат таа доби голем број комплименти на сметка на нејзиниот изглед, но и на негуваното лице.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris