„ЗАВИСИ ОД МОМЕНТОТ И ИНСПИРАЦИЈАТА…“ Цеца откри што прават таа и Богдан од ЗАЉУБЕНОСТ, па зборуваше за уште едно внуче!

7 август, 2021
Screenshot_2

Љубовта цвета!

Светлана Цеца Ражнатовиќ проговори за својата приватност, која се обидува да ја зачува.

Покрај вашето семејство, кое е секогаш ваша најголема поддршка во секое време, колку ви значи кога знаете дека Богдан ве придружува на концертот и ви дава неизмерна љубов?

– Види, тоа е моја работа. Секогаш ќе го правам тоа совршено, без оглед дали е таму мојата ќерка или син, партнер или некој друг. Секогаш сум се водела по тоа.

Од почетокот на кариерата на Анастасија, сите се прашуваат дали конечно ќе се случи дует?

– Мора да се случат многу фактори за да се случи дует. Од пронаоѓање добра песна, до тоа и двете да се одлучиме за тоа. Мислам дека е рано за такви работи. Искрено, јас се обидувам да ја натерам ќерка ми самостојно да изгради кариера, а јас, како родител, сум тука за да дадам поддршка.

Богдан неодамна беше на вашиот концерт и објави Instagram Story на кое напиша: „Браво, бејби“, дали е тоа прекарот со кој ти се обраќа вообичаено и дали има некој прекар со кој ти сакаш да му се обраќаш?

– Како што повеќето од заљубените си даваат имиња, така и ние. Зависи од моментот и инспирацијата.

Неколку пати кажавте дека сте подготвени за нов внук, дали може да се очекува некоја среќна вест во блиска иднина?

– Кога ќе знам, ќе знаете и вие (се смее). Не сум во спалната соба на Анастасија или Вељко за да знам што се случува и кога ќе се случи. Полека, има време за сѐ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi