ЖЕШКОТО ФИЛМЧЕ НА НИВЕС ЦЕЛСИЈУС: Знаеме што правела „синоќа“, погледнете ги само овие движења и фигура

12 април, 2021
pjimage-14-1

Генијалната Нивес Целзијус повторно крена прашина. Таа на Инстаграм сподели видео од под туш. На себе имаше секси бикини. „Кралица на тушот“, коментираат обожавателите

Нивес Целзијус е свесна за фактот дека има атрибути за покажување. Таа не ги штеди своите обожаватели, кои редовно ги развеселува со провокативни изданија на социјалните мрежи.

Овој пат таа ‘се јави’ од под туш. Во преден план беше нејзиниот задник, но потоа се сврте и на сите им го покажа секси бикинито.

„Кралица на тушот“

Заедно со објавата, таа кратко напиша „за минатата ноќ“ и посочи дека била во велнес.

„А каде е операта? Јас додека се туширам, дефинитивно имам концерт под тушот, „Преубава си“, „Нивес, ти си кралица на тушот“, напишаа нејзините обожаватели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris