Еве како изгледа плажата во Будва, каде лежалките чинат 150 евра

8 август, 2021
1628411986-profimedia-0313215681-750x500

Колку сте подготвени да издвоите за лежалки и чадори на одмор? Тоа е тема за која постојано се дебатира. Ги споредуваме цените во Црна Гора и Грција, но никој не помислува на вртоглава бројка од 150 евра.

Токму таа сума – 150 евра – ќе треба да одвоите ако сакате да се одморите на плажа во Будва.

Имено, толку многу се наплатува за уживање на плажа на еден хотел.

Но, покрај лежалки, чадори и крпи, добивате и шише од популарен алкохолен пијалок, или леден чај, овошје и четири шишиња вода.

Тоа е плажа на луксузен хотел, кој има пет sвезди. Цената на престојот се движи од 970 евра па нагоре.

А вака изгледа плажата за која треба да платите 150 евра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi