КРЕМАСТ МУС ОД МАЛИНА: Подобар летен десерт не постои!

23 јули, 2021
221455_shutterstock-178751600_ls

Ако сакате да јадете нешто слатко без да биде премногу калорично и тешко, мусот од малина е вистинскиот избор.

Состојки:

100 гр малини
1 банана
половина чаша бадемово или кокосово млеко
лажичка мед

Подготовка:

Ставете ги состојките во мешалка и добро измешајте. Потоа ставете го во фрижидер половина час, а потоа украсете со малини или рендано црно чоколадо.

Maline
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi