АДРИЈАНА ЛИМА СЕ СОБЛЕЧЕ ВО ЧИПКАНА ДОЛНА ОБЛЕКА И ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ: Мажите се препотија, никогаш попредизвикувачка! (ФОТО, ВИДЕО)

27 септември, 2021
adrijana-lima

Адријана Лима знае како да ја заскокотка фантазијата! Една од најпосакуваните жени во светот се соблече во чипкана долна облека, која е дел од новата колекција на брендот „Savage x Fenty“ на Ријана, и им го помати умот на мажите!

Лима, една од најбараните модели во светот, стана новото лице на модната кампања на Ријана, а на луѓето им е сосема јасно зошто ја нарекуваат „кралица на моделите за долна облека“.

Само еден ден откако ги објави фотографиите на Инстаграм, на кои позира заводливо, Адријана доби повеќе од половина милион лајкови:

Потоа, објави секси видео во оваа долна облека, со опис: “Дојдов кај момчето во ова. И да, беше диво”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris