АКТЕРКАТА ПОВТОРНО УЧИ ДА ОДИ, СО ВИДЕО ОД БОЛНИЦАТА, ГИ РАСТАЖИ СИТЕ: „Почнувам да се опоравувам, мора да продолжам НАПРЕД!“

24 февруари, 2021
2415269_screenshot-4_ls

Актерката Брук Шилдс на својот Instagram објави дека ја скршила бутната коска, па откри како се чувствува.

Заедно со видеото, на кое се гледа како едвај чекори со штаки во болницата, таа напиша дека се опоравува, сепак не откри како се случила незгодата. Актерката сега скоро треба да научи да оди повторно, но позитивната енергија не ја напуштила.

– Ја скршив бутната коска. Почнувам да се опоравувам. Без оглед на предизвикот со кој се соочувате, одберете нешто позитивно за себе и продолжете напред – напишала Брук под видеото, каде може да се види како оди со големи тешкотии Бројни следбеници ѝ испратија пораки за поддршка, сфаќајќи дека минува низ тежок период, бидејќи се соочува со долго закрепнување.

Познатата актерка има 55 години и досега ги информираше своите следбеници за сè на својот Instagram профил, објавувајќи фотографии на кои е фотографирана во дневно издание, сосема природна, а нејзините обожаватели често ја фалат дека е згодна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi