„Алекс не мирува откако раскина со Џеј Ло, се спакува и замина кај љубовницата“

19 април, 2021
untitled_tWWEsdD

„Уништувачот на домот“, како што ја нарекуваа обожавателите по шпекулациите за аферата со Алекс Родригез, продолжи и најде момче. Така барем таа тврди затоа што следбениците се убедени дека има романтични моменти со Родригез

Ријалити sвездата Медисон ЛеКрој (30) ја изненади јавноста по неодамнешното соопштение дека има момче.

Таа се пофали со фотографија со опис „Да се ​​поддржуваме и заедно да остариме“ додека покрај неа се две чаши коктели. Затоа, веднаш се појавија гласини дека таа конечно дојде на свое- ги раздели Џеј Ло и Алекс и го зеде за себе.

„Алекс доаѓа по тебе, спакувај ги куферите и биди подготвена“, напиша еден следбеник, а ЛеКрој брзо одговори:

– Имам дечко.

Без оглед на изговорот што го изнесе ЛеКрој, следбениците не ѝ веруваат и велат дека тоа е само измама затоа што Алекс веќе ужива со неа, неговата љубовница. Фотографијата се појави неколку дена откако поранешниот играч на MLB Алекс Родригез (45) и пејачката Џенифер Лопез (51) ја откажаа свршувачката и раскинаа.

– Сфативме дека подобро одиме како пријатели, си посакуваме среќа – рече поранешниот пар за странските медиуми.

Патем, гласините за нивната афера неколку недели порано кружеа околу ЛеКрој и популарниот Арод.

Таа, учествувајќи во реалното шоу „Southern Charm“, откри дека разговарала со Родригез, односно дека разменувале пораки, кои не биле експлицитни содржини.

– Ме контактираше и да, разменивме пораки, но немаше ништо друго … Никогаш не сум го видела и ниту допрела. Ние бевме само познаници. Никогаш физички не ја изневери свршеницата со мене – објасни Медисон.

Дека Медисон не е виновна, тврдеа и Лопез и Родригез пред неколку недели.

– Сите натписи се неточни. Работиме на подобрување на нашата врска, третото лице нема никаква врска – рекле поранешните гулаби.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris