Антонио Бандерас јавно го пофали Милош Биковиќ

6 мај, 2021
antonio milos

Познатиот актер Антонио Бандерас ја пофали работата на Милош Биковиќ по завршувањето на Меѓународниот филмски фестивал во Москва, во кој тој беше жири.

Милош Биковиќ беше дел од жирито на главниот натпревар на Меѓународниот филхармониски фестивал во Москва, а по завршувањето на тој настан се огласи на социјалните мрежи.

Српскиот актер преку објава на Инстаграм изјави дека е почестен што имал можност да добие улога на член на жирито, на што е исклучително горд.

„Минатата ноќ и целата минатата недела, Москва беше центарот на светот кога станува збор за кинематографијата. Ми беше огромна чест и уште поголемо задоволство да бидам во жирито на главниот натпревар. Запознав прекрасни филмаџии и уметници. Ќе ја памтам оваа недела “, напиша актерот.

Славниот актер Антонио Бандерас реагираше на успехот на Милош Биковиќ, со емотикон кренати раце и со тоа го пофали српскиот актер на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi