БИЈОНСЕ ГО СПАСУВА БРАКОТ: „Редовно посетуваат брачен советник“

16 мај, 2021
profimedia-0298579707

Еден од најпознатите парови во светот на шоубиз, 39-годишната пејачка Бијонсе и 51-годишниот рапер и музички продуцент Џеј Зи имаа подеми и падови во последните 13 години од нивниот брак, и не е тајна дека музичарот не бил целосно верен на својата сопруга со која имал три деца, деветгодишната Блу Ајви и тригодишните близнаци Руми и Сер Картер. Но, и покрај прилично јавниот љубовен скандал, дуото успеа да преживее благодарение на брачниот терапевт кого, според магазинот „Life & Style“, сѐуште го посетуваат.

Beyonce

„Џеј не ја врати довербата на Беј преку ноќ. Тие мораа да работат напорно за да го спасат бракот. За време на неделните терапии за парови, тие научија како да комуницираат ефикасно и да ги решат конфликтите “, изјави извор близок до парот за странските медиуми, додавајќи дека парот сè уште оди на терапија и тоа им помага да го зачуваат бракот. Раперот наводно станал романтичен поради сè, а сега често ја изненадува пејачката со букет или романтично патување.

Beyonce

За потсетување, љубовната приказна на оваа двојка трае скоро две децении, а сè започна во 2002 година кога започнаа гласини за врска појавувајќи се заедно. Сепак, и покрај долгогодишната љубов, таа се најде во искушение кога 51-годишникот беше фатен како изневерува, а снимката од неговата кавга со сестрата на пејачката потоа го обиколи светот. Објаснувајќи дека израснал во средина што ги потиснувале емоциите кај мажите, па имал проблеми да ги изрази, раперот јавно и се извинил на сопругата за скандалот што го предизвикал и јасно истакнал дека сака да ги зачува бракот и семејството и да работи на нивно подобрување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi