Бившата девојка на принцот Хари за нивната врска: Беше ужасно, незгодно и застрашувачки

28 мај, 2021
645abf64-32da-4680-8d57-a17137a22eb8

ЧЕЛСИ ДЕЈВИ, поранешна девојка на принцот Хари, опиша како се чувствувала во текот на седумте години од нивната врска. Таа не можеше да се справи со медиумското изложување и папараците на секој чекор, пишува The Times.

“Да, беше тешко. Беше премногу, застрашувачко и непријатно. Ми беше многу тешко кога ситуацијата беше лоша. Не можев да се справам со тоа. Бев млада, се обидував да бидам обично дете и за мене, тоа беше беше ужасно “, изјави таа за The Times.

Нивната врска интензивно ја покриваа сите светски медиуми. Таблоидите постојано ја прашуваа за нејзината врска со Хари, па дури и ја следеа на ноќни излегувања.

Папараците ја ловеле во ноќни клубови

Фотографиите на кои таа го напушта клубот со своите пријатели завршија во весникот, што претставуваше огромен стрес за неа.

“Сакам да уживам во животот, но и да постигнам нешто затоа што сум многу амбициозна. Да се ​​извинат, бидејќи тие не знаеја колку навистина работам затоа што не зборував за тоа на глас. Но, еден ден одиш да се забавуваш и има слика, но тие не фотографираат кога одите на работа секое утро, излегува дека само се забавувате “, рече Челси.

Двојката раскина во 2011 година кога Челси заклучи дека таков живот не е за неа, но тие останаа пријатели по раскинувањето. Челси исто така беше на венчавката на принцот Хари и Меган Маркл.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi