Бојана Скендеровски направи драстична промена – како ви се допаѓа со новиот изглед? (фото)

30 август, 2021
bojana

Пејачката и ТВ водителка Бојана Скендеровски изминатите неколку години доста го промени изгледот. Таа е една од оние жени кои не се плашат од промени, ги следи трендовите и самоуверено ги применува на себе.

Како јавна личност, водителката постојано инвестира во себе, во својот изглед и секогаш изгледa средено од глава до пети.

Меѓутоа, овојпат Бојана направи драстична, промена. Имено, водителката својата руса коса ја офарба во црна и сега има долга црна коса.

Скендеровски со новиот имиџ се пофали на социјалните мрежи односно на својот „Инстаграм“ таа објави фотографија од новиот „лоок“, а нејзините следбениците ја поласкаа со позитивни коментари.

Како ви се допаѓа водителката со новиот изглед?

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi