БРЕД ПИТ ПОВТОРНО НЕ МОЖЕ ДА ГИ ВИДИ ДЕЦАТА: Анџелина поднесе пријава, со која се поништи претходната ОДЛУКА, а судијата беше СМЕНЕТ, ова е ПРИЧИНАТА!

28 јули, 2021
2452025_pprofimedia0265019820_ls

На барање на Анџелина Џоли, пресудата за заедничко старателство над децата беше укината, а Бред Пит повторно не е во можност да ги види.

Anđelina Džoli, Bred Pit

Актерите Бред Пит (57) и Анџелина Џоли (45) поднесоа барање за развод во 2016 година, но и покрај фактот што повеќе не се законски заедно, се уште се судат, бидејќи не можат да постигнат договор во врска со старателството над децата.

На крајот од минатото судење, им беше одредено заедничко старателство, а Џоли веднаш ја достави документацијата до судот со цел промена на судијата. Таа тврди дека неговата одлука е неправедна и дека тој одбил да ги сослуша малолетните деца и нивните желби во врска со старателството.

Anđelina Džoli

Тричлена комисија се согласи со Анџелина и го дисквалификува судијата Одеркирк минатата недела. Наведено е дека тој ги прекршил „своите етички обврски“.

Наводно, Одеркирк ги прекршил своите должности како привремен судија и не открил дека бил во деловна соработка со адвокатите на Пит, што можело да влијае врз неговата одлука.

– Фактите не се променија. Постојат многу докази кои покажуваат дека ова е најдобро за децата. Ќе продолжиме да го правиме она што е во согласност со тоа – рече портпаролот на Пит.

Bred Pit

Да се потсетиме, неодамна во јавноста стигна веста дека најстариот син на Анџелина и Бред е всушност украден од своето биолошко семејство кога актерката го посвои во 2000 година.

Вниманието на медиумите е насочено и кон нивната постара биолошка ќерка Шајло, која сака да го смени полот и чии родители веќе ја нарекуваат Џон.

Anđelina Džoli
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi