Бредли Купер и Ирина Шајк повторно фатени ЗАЕДНО! Еве каква ЉУБОВ пресуди… (ФОТО)

18 април, 2021
e8f6227a38767dbe765a22fd87c5e2b7903c1eb2

Популарниот пар беше фотографиран на улиците на Њу Јорк

Љубовта меѓу најпознатата руска манекенка и актерка Ирина Шајк и славниот американски филмски продуцент и актер Бредли Купер нагло беше прекината по медиумските шпекулации и врската на Бредли Купер со Лејди Гага.

Од голема љубов, која претходно одолеваше на бројни предизвици, израсна и нивната ќерка Леа, околу која подеднакво се грижат денес и убавата манекенка и славниот актер. Љубовта кон нивната ќерка и целото внимание што ѝ се посветува повторно ги зближува Бредли и Ирина.

Така беше и пред неколку дена кога ова славно дуо беше фотографирано на улиците на Њу Јорк додека се враќаа од навабка на намирници со нивната ќерка Леа. Поранешните сопружници не покажаа дека искри повторно сјаат меѓу нив, но тие сигурно покажаа дека љубовта кон нивната ќерка ги надминува сите пречки и конфликти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris