Бритни Спирс шокираше со новото видео: Се соблече и го покажа својот задник „без филтери“ (ВИДЕО)

10 септември, 2021
f8a9b2013b8f8dbd0261f766ee1fd96212105e99

Бритни Спрингс не престанува да шокира

Поп -пејачката, по бројните скандали, повторно ги шокираше своите обожаватели. Иако сме навикнати да ја гледаме во различни изданија, овојпат Бритни отиде чекор подалеку.

Таа на својот профил на Instagram објави слика и видео од своето голо тело, додека во описот сакаше да сподели со фановите како изгледа нејзината позадина.

„Задник без филтери“

– Еве видео за да видите дека ова е навистина мојот задник. Без филтри, без прикривање, вистинска работа … Пссс, снимам користејќи селфи стап и секогаш ќе сликам така. Секогаш стои, не ви одговара и многу е сигурен – напиша таа со видео кое има над пет милиони прегледи.

Многу фанови беа збунети од нејзиното видео, но имаше и такви кои беа воодушевени од нејзините совршени облини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi