Дали е ова најлошото издание на познатата Бела Хадид? Манекенката на мета на негативни коментари поради бездомничкиот стил (ФОТО)

7 октомври, 2021
329075_profimedia0636775344_ff

Како Хали Бери, Камерон Дијаз, Кејти Холмс и Бела е поддржувач на уличната мода и невнимателниот изглед, а тоа воопшто не и се допаѓа на публиката.

Иако Бела Хадид често се наоѓа на листата на најубави жени во светот, публиката не може да избега од впечатокот дека манекенката прави се во нејзиниот секојдневен живот за да изгледа колку што е можно позапоставено и андрогено.

Папараците честопати и се зад петици, па ова не е првпат да ја гледаме во многу необични стајлинзи кои, според мислењето на модните експерти, потсетуваат на стилот на „бездомници“.

Попладнево Хадид отиде на ручек со избраникот Марк Колман и неговиот брат Анвар, кои исто така беа облечени многу лежерно и нетипично за овие прилики.

Фотографиите станаа вирални на социјалните мрежи, а многумина отворија дебата дали јавните личности треба да го промовираат овој стил на облекување, кој според мислењето на многумина не е соодветен за излегување од дома.

Додека Бела на својот Инстаграм профил презентира модели на еминентни модни куќи, папараците ја покажуваат спротивната реалност.

Манекенката вчера присуствуваше на прославата на првиот роденден на наследничката на нејзината сестра Џиџи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris