„ДАЛИ Е РЕАЛНО ОВА…“ Манекенката Хајди Клум ги запали социјалните мрежи со фотографии од својата…

19 март, 2021
h

Фановите во неверување.

Американската манекенка од Германија, Хајди Клум (47) ги запали социјалните мрежи со кадри на нејзината ќерка Лени Клум (16).

Хајди и Лени се многу блиски, а девојчето тргна по стапките на нејзината мајка во нејзината кариера. Почна да снима сè повеќе кампањи, а мајката и ќерката неодамна „се појавија“ заедно на насловната страница на списанието „Vogue“.

Така, Хајди беше присутна на една од фотосесиите на нејзината наследничка и по тој повод ги забележа кадрите додека позираше. Младата Лени привлече големо внимание во јавноста со својот изглед и навистина има ангелска убавина.

„Лени е убава!“, „Изгледа како ангел“, „Копија на Хајди“, „Дали е реално дека е толку убава?“, „Хајди секако е горда на својата ќерка“, „Вистински мал модел“, некои од коментарите.

Инаку, Хајди ја доби Лени со италијанскиот бизнисмен Флавија Бриаторе, со кого раскина кратко откако дозна дека е бремена, а ја одгледуваше пејачот Сил. Манекенката има уште три деца, Хенри (15), Јохан (14) и Лу (11), кои ги доби со пејачот Сил (57), со кого беше во брак од 2005 до 2014 година.

Да потсетиме, Хајди неодамна беше фотографирана со својата ќерка Лени и нејзиното момче на шопинг, а многу фанови тогаш рекоа „дека мама не мора баш и на дејт да ја следи“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris