Дали е таа најзаводливата дама на светот? Погледнете го настапот на Софија Вергара од пред 20 ГОДИНИ и проценете сами!

17 јули, 2021
291431_profimedia0504435614_ff

Заводливата актерка, водителка и модел, Софија Вергара, изгледа неверојатно во шестата деценија од животот, а многу светски експерти ја класифицираат како една од најубавите жени во светот.

Со текот на годините, таа успеа да го докаже својот актерски талент, но нејзиниот беспрекорен изглед го фрла професионалниот успех во втор план.

Преку својот профил на Инстаграм, Вергара сподели интересно видео, во кое се гледа како изгледала на карневал во Мајами во 90-тите години на минатиот век.

Живата енергија, специфичниот вокал, широката насмевка и предизвикувачкиот стил ги воодушевија следбениците, а многумина и рекоа дека таа воопшто не се променила.

Дали по толку години би сакале да ја видите Софија во вакви изданија?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi