Девојката на Роналд објави слика, па наскоро ја избриша: Сите коментираат дека е бремена

12 јули, 2021
kristijano-ronaldo-georgina-rodrigez-crveni-tepih-830x0

Убавата манекенка ги разгоре гласините дека е бремена

Девојката на Кристијано Роналдо (36), Џорџина Родригез (27), објави фотографија во бикини на социјалните мрежи, што натера многумина да помислат дека е бремена.

Џорџина по неколку часа ја избриша фотографијата од Инстаграм, но кружи на социјалните мрежи со заоблен стомак, па фановите алудираат на бременост.

Таа позираше во затегнато бикини во боја на кожа, а беше фотографирана одозгора, така што нејзиниот стомак беше јасно видлив и поттикна гласини дека убавата манекенка и фудбалерот очекуваат дете.

„Дали е ова скриена порака од одморот?“, „Џорџина е бремена?“, „Изгледа како да е бремена?“, „Или не јадела добро или е на почетокот на бременоста“, се некои од коментарите.

Роналдо и Џорџина имаат четири деца, од кои едното им е заедничко. Тие имаат девојче Алана Мартин, додека Роналдо со помош на сурогат мајка го доби синот Кристијано Џуниор и близнаците Ева и Матео.

Двојката ужива на годишен одмор на брегот на Мадеира во близина на Португалија, а заедничките фотографии од папараците покажуваат дека уживаат во семејните моменти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi