ДОЈДЕ ЦЕЛОСНО ЛЕЖЕРНО ОБЛЕЧЕН: Џастин Бибер во шорцеви на отворањето на продавницата на неговиот продуцент

14 јули, 2021
324824_profimedia0621196354_ff

Светски познатиот музичар Бибер дојде во продавницата на својот пријател во спортска гардероба

Холивудската ѕвезда Џастин Бибер беше фотографиран во продавница каде дошол да ја поддржи продавницата за опрема во сопственост на неговиот продуцент.

Пејачот дојде целосно лежерно и спортски облечен.

Носеше маица со зелени и бели ромбоиди. Имаше и сиви памучни бермуди кои ги носеше спуштени за да може да се види белата долна облека од марката Келвин Клајн.

На една од фотографиите се гледаат и неговите тетоважи на стомакот затоа што ја поткрена маицата со рака додека ги разгледуваше производите.

Носеше бели долги чорапи и патики во иста боја.

Џастин ја започна својата кариера многу млад во адолесцентниот период, а потоа се здоби со планетарна популарност, која сè уште е присутна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi