Џенифер Анистон за поранешниот сопруг: „Пит беше фантастичен“

26 мај, 2021
74964062_954774724909731_5603202868381110294_n

Се разведоа пред 16 години, но таа сепак има само убави зборови за него, без разлика дали темата е тој како личност или како актер

Актерката Џенифер Анистон, која се прослави со улогата на Рејчел Грин во „Пријатели“, најпопуларниот телевизиски ситком во Светот, даде интервју по повод новите продолженија на серијата оваа недела, во кое зборуваше за својот поранешен сопруг Бред Пит.

Заедно со колегите од „Пријатели“, Лиза Кудроу и Кортни Кокс, таа се присети на сите гостински sвезди кои се појавија во серијата за време на 10-те години на производство, а на прашањето кое гостување им е омилено, тие цитираа вртоглав број на познати имиња вклучувајќи ги Пол Рад, Рис Витерспун, Бен Стилер и Шон Пен, но Анистон издвои едно посебно име. „Пит беше прекрасен. Тој беше фантастичен“, на што Лиза Кудроу кимна со одобрување.

Да потсетиме, Анистон беше во брак со Пит од 2000 до 2005 година, а една година по нивниот брак, Бред глумеше во една епизода за Денот на благодарноста за време на осмата сезона на снимањето на серијата. Тој го играше училишниот пријател на Рос, Вил, кој протестираше против Рејчел од крајот на средното училиште.

Актерите зборуваа и за емоциите што ги доживуваат поради повторната средба, а епизодите ќе започнат да се емитуваат на HBO Max во четврток. „Мислам дека никој од нас немаше идеја колку бевме емотивни кога се качивме на снимањето“, рече 56-годишната Кортни Кокс.

 Познато е дека Анистон и Пит останаа во релативно добри односи и станаа особено блиски во последните неколку години откако Пит е во фаза на разделување со Анџелина Џоли. Неодамна таа дури застана во негова одбрана откако Џоли го обвини Пит за вербално злоставување и злоупотреба на децата во алкохолизирана состојба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi