Џенифер Лопез и Бен Афлек деновиве заедно уживаат во луксузна вила во Мајами, проценета на 18 милиони долари (ФОТО)

29 мај, 2021
Screenshot_2

Џенифер Лопез и Бен Афлек деновиве заедно уживаат во луксузната вила во Мајами, проценета на 18 милиони долари.

Џенифер Лопез и Бен Афлек ги шокираа фановите и светската јавност со обновување на нивната голема љубов по цели 17 години и откако ја раскина свршувачката со Алекс Родригез, папараците го следеа секој нивни потег.

Така, не го пропуштија престојот во луксузната вила во Мајами, која некои веќе ја нарекоа љубовно гнездо на 51-годишната пејачка и 48-годишен актер, и двајцата беа снимени како уживаат на една од терасите на вилата купена од дизајнерот на накит Пол Морели минатиот месец.

Повеќе фотографии од вилата погледнете ОВДЕ

Според странските медиуми, куќата е во вредност од 18 милиони долари и се смета дека е зачудувачки архитектонски објект со поглед на море. Изграден е од MV Group USA и е опремен исклучиво со дизајнерски мебел и детали. Има пространа надворешна површина со базен, џакузи, спа област, пристаниште и лифт за брод и обезбедува голема приватност. Реновиран е во 2015 година, има 11 спални и 12 бањи, гаража со три места за паркирање, теретана и канцеларија, пишува Daily Mail.

Двојката беше снимена во изнајмената куќа на почетокот на неделата, Бен додека уживаше во зајдисонцето и во време кога не можеше да ги тргне погледите од Џенифер како прави заводливо селфи на терасата.

Поранешните свршеници требаше да застанат пред олтарот во септември 2003 година, но тие откажаа сè скоро во последен момент, а врската дефинитивно беше прекината во јануари 2004 година. Тие очигледно решија да ѝ дадат втора шанса на својата љубов откако Џенифер ја раскина свршувачката со Родригез, а Бен имаше романса со неговата колешка Ана де Армас, која ја запозна во 2019 година на снимањето на трилерот „Deep Water“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi