Џесика Алба ја промени бојата на косата: Ја препознавате? (ФОТО)

4 октомври, 2021
0bc430d74ca137d946297b335d61f4a8624b9392

Џесика Алба се одлучи да направи промена.

Холивудската актерка, одлучи да зачекори во есента во поинакво издание. Имено, популарната бринета ја промени бојата на косата. Џесика овој пат одлучи да носи боја на темно чоколадо.

Актерката е фотографирана во градот Санта Моника во портокалово издание од глава до пети и со изменета боја на косата.

Џесика се одлучи за вистински есенски изглед, па комбинацијата од портокалови панталони и маичка во комбинација со долг беж кардиган е одлична за завршување на секојдневните обврски низ градот.

Џесика Алба (40) е во брак од 2008 година со филмскиот продуцент Кеш Ворен, со кого има три деца.

Филмската кариера ја започна на 13 -годишна возраст и оттогаш има големи успеси во светот на филмот

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris