Џиџи Хадид само неколку месеци по породувањето изгледа како бомба: Ова е тајната на нејзината беспрекорна линија!

9 април, 2021
223637_profimedia0521250025_ls

Диетата на Џиџи Хадид многу ѝ помогна да ја врати женската фигура на која жените и завидуваат многу брзо по породувањето.

Таа се породи едвај пред половина година и се чини дека никогаш повеќе не била бремена. Џиџи Хадид, една од најбараните манекенки во нашето време, оваа есен стана мајка на девојче, на кое таа и нејзиното момче Зејн Малик ѝ дадоа необично име – Каи.

Таа беше подготвена да се врати на пистата само три месеци подоцна, и ако се прашувате како ѝ одеше за рака, нога, глава и што и да е, ви ја откриваме тајната.

Покрај добрата генетика што ја наследи од нејзината мајка Јоланда, поранешен модел, Џиџи се придржува и до специјална диета. Многумина од нас веројатно ќе ги “извртат” своите лица при спомнувањето на целерот, но факт е дека овој зеленчук вреди за својата тежина во злато.

Најновата закуска „а ла Џиџи“ е всушност комбинација на целер, путер од кикирики, мед и семиња. Го дизајнираше друга згодна мајка, нејзината колешка Елса Хоск, која благодарение на истиот рецепт, исто така, се врати во најдобра форма за рекордно време. Пробајте!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi