Џорџина позираше гола, покривајќи ги градите со чанта вредна 3 илјади евра!

21 февруари, 2021
гога

Манекенката Џорџина Родригез (27), партнерка на фудбалерот Кристијано Роналдо (36) е повторно во центарот на вниманието. За шпанското списание InStyle, таа се соблече целосно гола.

Џорџина позираше во полулежечка позиција и очигледно е дека не носи облека. Ги покри градите со луксузна чанта Гучи.

Чантата, која Џорџина ја стави на градите, чини 2.300 американски долари на официјалната веб-страница на брендот.

24sata
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi