Елена (34) вели дека Александар (61) е нејзиниот СПАСИТЕЛ: Иако не се во брак, таа му роди ТРИ деца и го сака секој ден се повеќе!

18 февруари, 2021
ели

Руската манекенка Елена Лена Перминова е вистинска инстаграм сензација. Деновиве таа го живее својот живот од бајките со богатиот Александар Лебедев (61), со кого го чека четвртото дете.

Славната двојка досега има три деца: Арина, Никита и Егора.

Од кога откри дека е по четврти пат бремена, Елена постојано „објавуваше“ фотографии од бремениот стомак на Инстаграм, велејќи дека е благословена со уште една бременост. Двојката се надева дека Елена ќе роди уште еден син.

Сепак, Елена не живееше секогаш раскошно и среќно. Пред бајката, нејзиниот живот беше вистински кошмар. Русите ја сакаат и со задоволство ја прераскажуваат приказната на Елена.

Некогаш во Сибир, младата Елена порасна сонувајќи да стане модел. На 14-годишна возраст, таа беше избрана на локален натпревар за модели во нејзиниот роден град, но нејзината мајка не сакаше ниту да слушне за тоа.

Првото момче на Елена беше дилер на дрога, која тогаш 16-годишната Елена ја препродаваше дрогата во клубовите.

Една ноќ, Елена е уапсена за трговија со дрога и таа ја минува ноќта во затвор.

Ние сме најдобри пријатели и стануваме сè посреќни и посреќни секој ден “, вели Елена.

Елена стекнува вистинска, светска слава на Инстаграм, каде има над 2 милиони луѓе. Таа самата се фотографира за Инстаграм, користејќи телефон, не користи стилисти или шминкери. Таа вели дека често ја фотографира сопругот или дадилката или некое од децата.

“Сакам да правам фотографии на Инстаграм што е можно пореално. Луѓето мислат дека трошам многу пари на облека, но тоа не е точно. Дизајнерите често ми ги испраќаат своите фустани како подарок или да ги рекламирам. Јас дури и не давам пари за мода. Подобро е да се даваат пари за болни деца “, вели Елена.

Тоа го потврди со собирање големи суми пари преку Инстаграм за да им помогне на болните деца. Тоа го стори со одлуката да продаде некои од нејзините најубави фустани.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi