ФАНОВИТЕ РАЗОЧАРАНИ Ким покажа како изгледала пред десет години (ФОТО)

26 јули, 2021
137290132_1785061568320364_2340496397216791733_n

Не е тајна дека Ким е голема обожавателка на естетската хирургија, а некои експерти коментираат како ги сменила стандардите за убавина.

Таа е најпознатата старлета на Светот, повеќе од 230 милиони обожаватели ја следат само на Instagram, а со години ги менува стандарди за убавина. Иако јавно зборуваше за естетските зафати, Ким, судејќи според коментарите, стана идеал за убавина, а многу девојки ширум Светот одат во разни клиники држејќи ја нејзината фотографија во рацете. Но, таа не изгледала секогаш вака.

Сите верни обожаватели многу добро знаат дека старлетата е пред центарот на вниманието повеќе од 14 години секој ден, а стотици камери ја следат секој чекор. Но, многумина заборавија како изгледаше Ким на почетокот на нејзината кариера, а сега атрактивната бринета реши да им ја „освежи“ меморијата. На својот профил на Instagram, таа објави серија фотографии од минатото на кои можеме да видиме како се менувала најпопуларната Кардашијан со текот на времето.

Сепак, следбениците не беа воодушевени со прифаќањето на нејзиниот пост бидејќи коментираа како Ким внимателно избира фотографии кои не покажуваат преголема разлика во изгледот.

Патем, не е тајна дека Ким е голем љубител на естетската хирургија, а некои експерти коментираат како ги сменила стандардите за убавина. Иако никогаш не зборуваше отворено за зафатите, најпознатата Кардашијан наводно ги зголемила задникот, градите и усните. Исто така се шпекулира дека отишла на липосукција, а редовно оди и на пеглање на лицето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi