Фатени на Хаваите: Кети и Орландо уживаат на плажа со својата ќерка!

15 март, 2021
MONACO-GALA-CHARITY-GLOBAL-OCEAN

Музичката sвезда, 36-годишната Кети Пери и актерот Орландо Блум деновиве уживаат на плажите на Хаваи со својата шестмесечна ќерка Дејзи Доув.

Гордите родители, кои се свршија на Денот на вљубените 2019 година, прошетаа на плажа и играа во морето со нивното прво заедничко дете. Неодамна, Орландо откри дека постојано и пее песни на својата ќерка во кои се споменува ‘тато’ затоа што сака тоа да и биде прв збор.

Katy Perry

„Мајчинството е толку предизвикувачко и тешко, но истовремено е и најголемиот благослов“, рече Кети.

Katy Perry

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris