(ФОТО) Лила во „предвикенд“ издание – илјадници лајкови за неколку часа

26 март, 2021
lila

Познатата ТВ-водителка Лила Филиповска е препознатлива по својот стил, кој често изобилува со сексапилни изданија

Така и овојпат таа во соработка со позматата македонска дизајнерска куќа ја претстави новата колекција, ни помалку, ни повеќе туку облечена само во наметка со крпа на главата.

Во опуштено издание Лила ги крена нозете на фотељата и напиша „Пеок ми е“.

За неколку часа следеа илјадници коментари и лајкови.

Преземено од iportal.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris