(Фото) Ноне Неделковска на Ибица: Веќе нарачувам трет коктел на плажа

10 март, 2021
ноне

Поранешната пејачка Ноне Неделковска призна дека ѝ недостасуваат патувањата, па објави слики од плажа на Ибица со коментар „Физички сум во Македонија. Со мислите сум на Ибица и веќе го нарачувам третиот коктел“.

Откако со години работеше на брод и патуваше на егзотични и интересни локации, Ноне последниве месеци заради пандемијата е во Македонија. Таа времето го поминува со семејството и пријателите, а по долго време и роденденот и Нова година ги славеше со најблиските.

Преземено од info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris