„Глетка за петка“: Ќерката на Хелена Роза е вистинска бомба во бикини (фото)

29 јуни, 2021
kjara

Некогашната македонска водителка Хелена Роза заедно со семејството неколку години живее и работи во Нов Зеланд.

Таа е активна на социјалните мрежи каде редовно ги известува следбениците за нејзините активности, а овој пат се пофали со нејзината ќерка Кјара која порасна во вистинска убавица.

Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела млада дама која доминира со својата атрибути оставени во наследство.

Имено, Хелена во кусите приказни на „Инстаграм“ сподели објава од нејзината ќерка која позира во бикини во када, а позадината која ја има зад себе е вистинска уживанција.

Но, кој ќе гледал во таква позадина, покрај вакво тело на Кјара?

„Моја принцеза“, напиша Роза во објавата од фотографијата од својата наследничка.

Со оваа „глетка за петка“, сигурно екс водителката добила еден куп позитивни коментари за нејзиното девојче.

Инаку, Кјара оваа објава ја има на својот „Инстаграм“, а во описот напиша: „Би посакала да сум тука“.

Под постот се нижеа позитивни коментари за нејзиниот изглед. Младата наследничка на Роза има тело за чистка 10ка зар не?

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi