ИМА ТЕЛО НА КОЕ СИТЕ БИ СЕ СВРТЕЛЕ: Младата припадничка на Џенер кланот облече предизвикувачки бикини и собра 5 милиони лајкови

18 мај, 2021
kylie

Кајли Џенер неодамна објави фотографија на Инстаграм на која позира во сребрен костум за капење, а сликата собра над пет милиони лајкови.

Инфлуенсерката Кајли Џенер знае како да ја заскокотка фантазијата на обожавателите.

На патувањето со девојките, таа го покажа целиот сјај на своето тело позирајќи во минијатурен сребрен костим за капење од кој речиси и испаѓаа бујните гради.

Облече и интересен ѓердан кој и паѓа до половината. Кајли неодамна ја обележа својата колекција костими за капење под името Kylie Swim.

Вежба многу и гледа што јаде

Својата фигура ја постигна преку редовно вежбање и правилна исхрана. Секој нејзин ден започнува со пијалок – основа со лаванда и сок од лимон или целер.

„Целиот мој фрижидер е полн со него. Само суров целер за да можам да го исцедам свеж “, рече Кајли, која пие барем уште една чаша од сокот во текот на денот.

Нејзината омилена храна е пилешко со лимон, зеленчук, а понекогаш прави и домашни тако.

„Ако сум во хотел, секогаш нарачувам пилешко со лимон, бел ориз, зеленчук и салата од кељ со лута пиперка и тост на коцки“, вели Кајли. Сепак, понекогаш може да си дозволи „cheat meal“ или хамбургер. Кајли, како што вели, не може да го издржи гладот, па ​​и нејзината ќерка Сторми е иста. Патем, Кајли и Сторми појадуваат заедно секое утро. Омилено јадење на ќерка ѝ е овошје, сланина и колачи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi