“КОМЕДИЈА НА ПРОСЛАВА“: Директорката Нора Шаќири во кафеана со актерките славеше 8.март (ФОТО)

11 март, 2021
komedija na zabavata

Дел од актерките од од театарот Комедија во понеделникот беа излезени да да го прослават Денот на жената па се пофалија на социјалните мрежи – објави репортер.мк

Дружба во кафеана имаа новата в.д директора Нора Шаќири-Марковиќ со актерките Жаклина  Стефковска, Ева Скендеровска…

„Комедија на прослава“, напишаа актерките во објава на социјалните мрежи.

Преземено од reporter.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris