Искривеното лице на некогаш омилената слатка дебелка ги шокираше нејзините обожаватели, очигледно е дека претерала со корекциите

27 април, 2021
Screenshot_1

Рени Зелвегер по улогата на Бриџит Џонс ги шокира обожавателите со нејзините трансформации и се повеќе вештачкиот изглед на лицето, а со години сите ја обожаваа како слатка дебелка.

Холивудската актерка Рени Зелвегер беше една од презентерите на овогодинешните Оскари. Таа се појави во елегантен розов фустан, но и овој пат нејзиното искривено лице предизвика најмногу коментари и реакции.

Имено, 52-годишната Рени, која минатата година беше наградена со Оскар за најдобра женска улога во филмот „Џуди“, годинава не се појави на црвениот тепих, туку само на сцената и во живо, што беше повеќе од доволно за луѓето да забележат колку нејзиното лице се променило од почетокот на нејзината кариера.

Рени ги освои гледачите ширум Светот со улогата на лудата и дебелка Бриџит Џонс пред дваесет години, а тоа всушност ги обележа нејзината кариера и живот, што и самата признава.

„Секој пат кога ќе се вратам во Лондон, се чувствувам како да сум дома. Мислам дека Бриџит никогаш не ме напушти. Таа е секогаш таму и ја сакам, таа ме тера да се смеам. И ако четвртото продолжение е нешто што Хелен Филдинг е нешто како романсиер сака да го сториме тоа, звучи забавно “, еднаш призна актерката, откривајќи што мисли за новото продолжение на филмот.

Но, ако тоа треба да се случи, постои можност Рени да мора да работи напорно на трансформацијата ако сака да се врати во ликот на миленичката Бриџит и дали воопшто ќе се согласи на тоа. Имено, по таа улога, таа цврсто одлучи дека никогаш повеќе нема да се здебели за некоја улога, а нејзините облини и полни образи исчезнаа по некое време.

Нејзиното појавување во јавноста досега шокираше многумина и се чини дека им подлегна на холивудските трендови и не им одолеа на третманите со ботокс и другите постапки со кои сакаше да постигне младешки изглед, но наместо тоа сега изгледа вештачки.

Нејзините обожаватели сè уште жалат за овие потези до денес и се согласуваат дека таа им беше многу посимпатична во нејзиното природно издание и со облини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi