ИСПЛИВА ШОК СНИМКА ОД ТУРНЕЈА: Сега е јасно низ какво мачење поминувала Бритни Спирс!

9 јули, 2021
Britney Spears

Во своето обраќање пред судот, поп принцезата Бритни Спирс рече многу шокантни работи за тоа како изгледа нејзиниот живот под старателство, а сега се појавија докази за едно од нејзините тврдења.

Пејачката Бритни Спирс, која од 2008 година нема право да управува со своите пари или да донесува одлуки за што било во нејзиниот живот, вклучително и лекување, завчера конечно отворено зборуваше пред судот во Лос Анџелес за тоа како таткото Џејми Спирс и нејзиниот „тим за старателство“ го контролира секој аспект од нејзиниот живот. Дала шокантни детали, како на пример дека сака да се омажи и да има уште едно дете, но нејзините старатели не и дозволуваат да оди на лекар и да ја извади спиралата, дека и бил даден лек што ја зашеметува до тој степен што таа не може да зборува, дека таа не може тој да ги користи своите пари и многу, многу повеќе.

Бритни исто така истакна дека во 2018 година била принудена да оди на турнејата Piece of Me, иако не сакала.

„Беше заканувачко и страшно. Од страв, отидов на турнеја“ – рече пејачката, која потоа ги допре сите, велејќи му на судијата: – Госпоѓо, јас не сум ничиј роб. Можам да кажам „не“ на движење за танцување.“

Сега, еден од обожавателите на пејачката сподели на Твитер видео направено во Атлантик Сити, за време на споменатата турнеја, што покажува дека Спирс, според сите проценки, морала да настапи во лошо здравје.

„Тука е многу, многу топло. Мислам дека ќе се онесвестам, болна сум. Јас всушност имам треска, имам температура од 39 степени“ – вели пејачката на снимката, и потоа како да не е ништо страшно, го праша обожавателот кој се искачи на сцената како се вика и го продолжи настапот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi