ЈА КРИЕЛА ПОСВОЕНАТА ЌЕРКА ЦЕЛИ 13 ГОДИНИ: Еве како изгледа наследничката на Мег Рајан!

15 јуни, 2021
263183_1900313-profimedia0453121671-ff_ff

Во деведесеттите години, Мег Рајан беше актерка за која зборуваше целиот свет, и таа беше една од иконите за убавина и природна. Денес има 59 години и зад себе има еден куп неуспешни пластични операции, поради што денес најмногу се појавува во таблоидите.

И овие денови, луѓето зборуваат за неа поради друга работа – Мег, имено, пред 15 години посвои 14-месечно девојче од Кина. Сепак, таа одлучи само пред две години да ја покаже својата ќерка по име Дејси Тру пред јавноста.

Една од првите заеднички фотографии на Мег и Дејзи која се појави во јавноста е направена за време на нивната прошетка низ Њујорк пред две години.

Мег, во ретки случаи кога зборуваше за Дејзи, истакна дека нејзината ќерка е исклучително паметна, шармантна и природна и дека сака да си ја зачува приватноста, поради што тие одбиваат да зборуваат за неа во јавноста или да ја покажат.

<p>Lepa glumica i simbol lepote devedesetih godina nikada nije u javnosti pokazivala svoju usvojenu ćerku. Konačno su prošetale zajedno i evo kako ona izgleda.</p>

Сепак, по нивното прво појавување, Мег и Дејзи се појавуваат сѐ почесто во јавноста, а освен што папараците често ги „фаќаа“ за време на посети во продавници, прошетки и секојдневни активности, Мег и нејзината наследничка присуствуваа и на одредени јавни настани каде што беа фотографирани заедно, како што е модната ревија на Париската модна недела 2019 година.

<p>Lepa glumica i simbol lepote devedesetih godina nikada nije u javnosti pokazivala svoju usvojenu ćerku. Konačno su prošetale zajedno i evo kako ona izgleda.</p>

Покрај Дејзи, Мег има и син Џек Кваид (29) од бракот со Денис Кваид. Денис тргна по стапките на неговите родители и се занимава со глума, додека Дејзи не покажува склоност кон јавниот живот.

<p>Lepa glumica i simbol lepote devedesetih godina nikada nije u javnosti pokazivala svoju usvojenu ćerku. Konačno su prošetale zajedno i evo kako ona izgleda.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi