Ја нарекоа нова Анџелина, а поради бизарниот потег на нејзиното момче, повторно ја споредуваат со нејзината постара колешка

16 февруари, 2021
фгфд

Ган Кели преку социјалните мрежи се пофали дека носи приврзок со крвта на неговата девојка Меган Фокс околу вратот.

Холивудската актерка Меган Фокс и музичарот Ган Кели се заедно од минатата година, откако се разведе од поранешниот сопруг и актер Брајан Остин Грин и се чини дека се заљубени повеќе од кога било.

Тие кренаа прашина со својата врска, а сега ја објавија и првата заедничка фотографија: „Чекав цела вечност да те најдам“
30-годишниот Кели откри дека носел ѓердан околу вратот, со нејзината крв со цел да и го честита Денот на вљубените и да и покаже колку ја сака.

„Ја носам твојата крв околу вратот, мојот крвав Ден на вљубените“, напиша тој покрај фотографијата на проѕирниот приврзок на која се гледа црвена дамка од крв.

И дека потегот и се допадна, призна 34-годишната Меган на својот Инстаграм.

“Еве го моето срце. Тоа се манифестира надвор од моето тело, завиткано во голема силуета на невообичаено убаво момче. Волшебно и прогонувано, етерично и опасно, космичко, беззаконско, вечно творечко гениј. Среќен Ден на в Valentубените. ”, Напиша Меган.

Таквиот потег многумина потсети на приказната за Анџелина Џоли и нејзиниот поранешен сопруг Били Боб Тортон, кои наводно носеле шишиња со крв едни со други околу вратот. Покрај тоа, Меган постојано ја споредуваа со Анџелина поради големата сличност во изгледот и убавината.

“Тоа беше всушност многу едноставно. Лесно го боцкавме прстот и размачкавме капка крв на шишето, а по патот се согласивме да носиме ланчиња кога не бевме заедно“, рече Боб во една прилика.

Меган и Кели се запознаа во март пред една година, на снимањето на трилерот „Midnight in the Switchgrass“ и неодамна започнаа гласини за свршувачка затоа што беше снимен со дијамантски прстен на нејзината рака, но тоа не е веренички прстен затоа што тие сè уште не се подготвени за брак.

“Тие се многу сериозни и планираат да ја поминат иднината заедно. Тие ќе се свршат, но сега сè уште не се вериле”, изјави извор близок до нив за магазинот “Пипл”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi