ЈАС СУМ ДЕТЕ НА ЧАРЛС И КАМИЛА: Британец тврди дека овие слики се доказ за голема завера!

25 април, 2021
sin

54-годишниот Симон Доранте Деј тврди дека е тајниот син на принцот Чарлс и Камила. Тој сакаше да ја однесе кралската двојка на суд за да го докаже своето тврдење, но не успеа. Сега тој исто така приложи доказ, споредувајќи фотографии од неговиот син и кралицата за да ја докаже сличноста.

Симон Доранте-Деј е роден во 1966 година и живее во Австралија. Тој беше посвоен од едно семејство кога имаше 18 месеци. Таткото на девет деца тврди дека семејството што го посвоило имало силни врски со кралското семејство.

Тој истакна дека неговите баба и дед Винифред и Ернест работеле за кралицата Елизабета и принцот Филип во текот на 60-тите години на минатиот век.

Симон им напишал на принцот Чарлс и Камила дека нивниот син се надева дека ќе му одговорат и ќе ги потврдат неговите сомневања, но тој остана без одговор. Тој дури и побара да се подложи на ДНК тест. Дури и по ваквите обвинувања, тој не доби одговор, па рече дека нема да запре се додека не го докаже своето тврдење.

Како доказ дека тој е син на кралска двојка, тој споредил фотографии од неговиот син Лиам и кралицата додека таа била на дваесетина години. Тој наводно видел некаква сличност на фотографиите.

Тој е убеден дека е син на Чарлс и Камила и дека го имале уште кога биле двајцата тинејџери. Тој дури ја однесе кралската двојка на суд и ги тужеше, но повторно без одговор, пренесува Мирор.

„Баба ми неколку пати ми рече дека сум дете на Чарлс и Камила. Таа тоа го рече отворено. Им должам на моите деца да ја кажат вистината за тоа “, рече Симон.

Тој исто така е убеден дека сите би знаеле за него, да не умреше принцезата Дајана во 1997 година.

„Веруваме дека Дијана знаеше дека постојам и дека ги „средуваше коцките“. Мислам дека Дијана наоѓаше се повеќе одговори за нејзиниот живот, за тоа какво зло ѝ беше направено и сакаше да го објави тоа во јавноста“, рече Симон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi