Како им ИЗБЕГАЛО ова: Грешка во серијата Пријатели ГИ ИЗНЕНАДИ обожавателите (ВИДЕО)

4 јули, 2021
Serija-Prijatelji-Youtube-Printscreen

Фановите на познатата серија се вчудоневидени

Во долговечната и сакана серија „Пријатели“ често пати се случуваа грешки на снимањето. Едно од нив неодамна го откри корисничка на социјалната мрежа Тик Ток. Таа на својот профил објави сцена каде што јасно се гледа дублерката на Моника, а не Моника, која ја игра Кортни Кокс.

– Знам дека има толку многу грешки во „Пријатели“, но никогаш порано не сум ја видела оваа – рече таа и додаде:

– Значи, ја гледав „Пријатели“, и ова е епизода во која Фиби се забавува со шефот на Моника. И ја забележав оваа мала грешка. Тоа не е Моника.

Погледнете го видеото:

@mumandmore4

I know there is so many mistakes in friends but I have never seen this one before. #friends #friendsobsession #friendsmistakes #tvmistakes #omg

♬ original sound – user7016364035566
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi