КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА: Дилета Леота го запали Instagram (ФОТО)

19 мај, 2021
194923_dileta-leota_f

Најпознатата спортска новинарка на светот, Дилета Леота, уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи.

Имено, Италијанката на својот Instagram профил објави сторија која целосно ја полуде машката популација.

Снимена е во салон додека ја средувале и на приказната објави видео на кое е целосно гола, а голото тело го покрива само пешкир.

Дилета ја следат 7,7 милиони луѓе на Instagram и нема сомнеж дека ги израдувала сите со овој пост.

Атрактивната новинарка ја очекува уште еден работен викенд кога ќе заврши Серијата А, а потоа ќе има одмор од кој посилниот пол ќе биде уште посреќен, во тоа нема сомнеж.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi