КАНЈЕ ВЕСТ за прв пат по приказната за разводот! Никој не можеше да го препознае раперот, тој дојде на изложбата маскиран!

16 март, 2021
кањне

Американскиот рапер Канје Вест избегнува да се појавува во јавноста откако во медиумите протекоа информации дека тој се разведува од сопругата Ким Кардашијан. Поголемиот дел од годината го помина на својот ранч во Вајоминг, од каде од време на време доаѓаше во Лос Анџелес, каде исто така имаат куќа заедно, да помине извесно време со своите деца.

Kanje Vest

Сепак, тој ја искористи својата посета на ЛА за да ја посети изложбата со неговиот пријател Асап Берија. Никој не можеше ниту да го препознае Канје, бидејќи тој го криеше лицето со капа. Ова дружење веројатно немаше да се дознае во медиумите, доколку фотографијата не завршеше на Твитер, на општо задоволство на бројните обожаватели на раперот.

И јас сакам ваква маска! Канје изгледа прилично добро! Каде е Ким, и ние сакаме да ја видиме! – се само дел од коментарите на оваа социјална мрежа.

Kim Kardašijan i Kanje Vest

За Ким и нејзиното семејство Кардашијан, оваа недела ќе биде исклучително важна и емотивна, бидејќи емитувањето на последната сезона на нивното семејно реално шоу Keeping Up with the Kardashians ќе започне на 18 март, каде што според некои извори, ќе зборува и Ким по ова прашање.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris