Кардашијан позираше целосно мокра, во минијатурно бикини: Последната фотографија ќе ве шокира!

30 јануари, 2021
клои

Кортни Кардашијан (41), сестра на Ким Кардашијан, реши да ги почести своите обожаватели со нови провокативни фотографии. Ова се нејзини фотографии од базенот.

Имено, Кортни беше фотографирана неколку пати во минијатурно бикини.

Нејзината совршена линија дојде до израз, а последната и е најбезобразна.

“Леле. Совршено. Се молам да изгледам вака и по 3 деца”, беа некои од коментарите.