Карлеуша топлес на тераса, натписот на задникот доминира на Инстаграм: 300 000 прегледи за 3 часа

2 април, 2021
jk3-830x0

“Брат, си изгорела на грбот. Се надевам дека има јогурт во Дубаи”, е еден од духовитите коментари на видеото на Јелена

Не и треба бикини и врел песок во Дубаи за да ги „запали“ социјалните мрежи.

Всушност, само долниот дел од тренерката и е доволен, а терасата со магичен поглед е само шлаг на тортата.

Јелена Карлеуша со ваков удар ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм, а видеото на кое позира на терасата го видоа 300.000 луѓе за 3 часа.

На видеото, поп-sвездата горе не носи ништо, грбот и е видливо црвен од сончање, а на задникот и пишува „Famous“, што во превод може да биде „славна“, „позната“, „прочуена“ …

„Тело како ремек-дело“, „Ти си мама на овој бизнис“, „Покажи и докажи која е дивата во Дубаи“, „Брат, се изгорела на грбот. Се надевам дека има јогурт во Дубаи“, „Жена бомба“, некои се од стотиците коментари.

Погледнете ја снимката подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi