Кендал Џенер ги разбесни навивачите на Лејкерси: Ја начекале по натпреварот и ги засукале ракавите

5 јуни, 2021
f_11286703_1024

Одењето на кошаркарски натпревар помеѓу Лос Анџелес Лејкерс и Феникс Санс се претвори во кошмар за Кендал Џенер.

Во драматична борба гостите од Феникс победија со 113-100, а познатата манекенка и член на кланот Кардашијан-Џенер дојде да го бодри своето момче Девин Букер.

image

Покрај тоа што немаа причина за славење, по завршувањето на натпреварот неколку незгодни навивачи вербално ја нападнаа младата Кендал. Додека одеше кон автомобилот, група млади луѓе ја малтретираа и ја колнеа, незадоволни од елиминацијата на Лејкерс од плејофот.

image
image
image
image
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi